Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında Konya’da vinç işletmeciliği, araç üstü mobil vinç kiralama ve nakliye hizmetleri konularında KELEŞ KURTARMA ARAÇLARI adı altında 2 ortaklı bir şirket olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, kısa sürede kendini çağın gereksinimlerine adapte ederek sektörün ihtiyaç duyduğu makine parkını genişletmiş ihtiyaçlar doğrultusunda da 2006 yılında unvan değişikliğine giderek KELEŞ KURTARMA HİZMETLERİ MAKİNE OTOMOTİV NAKLİYE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak faaliyetlerini sürdürme kararı almıştır.

2007 yılında ise araç üstü mobil vinç ve hidrolik ataşmanların üretimini gerçekleştirmek amacıyla bünyesinde KELEŞ CRANE HİDROLİK ve MAKİNE SANAYİ firmasını kurmuş, böylelikle vinç imalat sektörüne alışılagelmişin dışında yeni bir tarz getirmek amacıyla çalışmalarına başlamıştır.


Firmamız Araç Üstü Katlanır Bomlu Hidrolik Mobil Vinçler, çeşitli hidrolik makine ve ataşmanları’nın üretimini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizde AB ülkelerinden ithal yüksek mukavemetli Çelik saçlar, hidrolik malzemeler, yüksek basınçlara dayanıklı honlanmış boru ve krom kaplı miller kullanılmaktadır.


Ürün yelpazemizi oluştururken ana temamız ileri teknoloji, çağın gereksinimleri ve müşteri memnuniyetini harmanlayarak en mükemmeli ortaya koymaktır. Kalıplaşmış ürün profilleri yerine, vinç operatörünün kullanımına, rahatlığına ve güvenliğine en pratik çözümler sunan modeller geliştirmek, bu modellerde estetik ve kaliteden ödün vermemek temel çıkış noktamızdır. Güvenilirlik ve satış sonrası hizmet konularında da sektörde kendini kanıtlamış olan firmamız en kaliteliyi, en pratik ve problemsiz olarak müşterilerine sunma hedefiyle çalışmalarını bugün ve gelecekte de sürdürme hedefiyle yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. .